Tama 2014 - nowy komunikat PZK

news: pzk_new.png

 

KOMUNIKAT NR 22/2014 z dnia 28.05.2014 r.


Witam wszystkich odbiorców naszych komunikatów.

..........
 
3. Tama APRS 2014. Wszystkich miłośników APRS oraz pokrewnych dziedzin krótkofalarstwa zapraszamy na tegoroczne XII Warsztaty TAMA APRS 2014 w okolicach Bornego Sulinowa 20 -22.06.2014. Do spotkania pozostało 24 dni. By spotkanie było owocne i przebiegło w przyjemnej atmosferze załatwiliśmy już większą część spraw logistycznych i technicznych m.in. utworzenie nowej strony http://aprs.one.pl/. Pozostałe zależą od ilości chętnych do przyjazdu, przy czym informujemy, że formularz rejestracyjny służy nam do wstępnego określenia i nie wyklucza obecności na spotkaniu nie zgłoszonych Koleżanek i Kolegów. 
Dzięki uprzejmości i gościnności Koleżanki Danusi SP3OEY i Kolegi Zbyszka SP3BTT - wieloletnich współorganizatorów pozostaje to samo miejsce znane uczestnikom poprzednich spotkań. Jak wiadomo jest ono w tajemniczych i pięknych okolicach Bornego Sulinowa. 
Wzorem lat ubiegłych zapraszamy kolegów konstruktorów, chcących zaprezentować swoje projekty do zgłaszania propozycji prezentacji do Tomka SP9UOB.

Kolegów, Kluby i grupy zainteresowane rozbudową sieci APRS prosimy o zgłaszanie najlepiej do 10 czerwca projektów lokalizacji bądź modernizacji DIGI, ogłoszenie wyników projektów zakwalifikowanych do realizacji nastąpi na TAMIE 2014. Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych 5 najlepszych projektów będzie sfinansowanych przez PZK.

W minionym okresie najważniejsze było podanie terminu spotkania, nie podawaliśmy innych informacji nie mających wpływu na jego przebieg. Staraliśmy się odpowiadać na pytania zadawane na forum PG APRS oraz na forum SP7PKI. Formularz zgłoszeń jest dostępny na stronie http://aprs.one.pl.
Podobny komunikat ukazał się już w lutym w naszym komunikacie (Komunikat sekretariatu ZG PZK nr 6/2014 z dnia 5.02.2014 r.) ponieważ postanowiliśmy wcześniej podać termin, aby zainteresowani udziałem mogli zaplanować swój kalendarz, oraz by organizatorzy innych spotkań znali termin naszego spotkania. 
Kolegów pytających o więcej szczegółów proszę o podanie tematów jakie ich interesują na FORUM strony PG APRS w temacie TAMA 2014, lub na adresy e-mail, - mój: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , oraz kolegów z Zarządu PG APRS abyśmy mogli uszczegółowić informacje i udzielić odpowiedzi. 
Jak już pisaliśmy zarejestrować się można na stronie internetowej http://aprs.one.pl 
Vy 73! DE Zarząd PG APRS 

.........

Free Web Hosting